Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


18/10/2017

Wystawa na Dworcu w Szczecinie, spotkania w Cedyni, Wałczu i w Reszlu.

Spotkanie i audycja w Gostyniu. 14 października 2017. Roman Czejarek. Polskie Radio PR1. Jedyne takie miejsce.

Gostyń podniósł poprzeczkę audycji radiowych i spotkań, tak byli perfekcyjnie przygotowani! Dziękuję. Teraz ciągle jeszcze wystawa moich zdjęć na Dworcu Głównym w Szczecinie. Peron nr 1, przy wejściu do Podziemnych Tras Turystycznych. Do tego w sobotę audycja oraz spotkanie w Cedyni, a dalej tradycyjna jesienna seria kolejnych wizyt, szczegóły, potwierdzone daty, terminy i lokalizacje w tabelce niżej. Niestety nie zobaczymy się na Krakowskich Targach Książki (po raz pierwszy od bardzo wielu lat) bo dokładnie w tym samym czasie zapraszam do Wałcza na bardzo kulturalne spotkania z bardzo kulturalnymi ludźmi, z Mistrzem Michałem Bajorem na czele. Pod koniec miesiąca premiera "Sekretów Pomorza Zachodniego" oraz gry "Spekulant Szczeciński". Już się cieszę bo widać, że będzie bajer. Polecam na świąteczny prezent!

Plakaty. Wystawa Dawny Szczecin w obiektywie. Roman Czejarek. Dworzec Główny w Szczecinie, Peron nr 1 i zejście do Podziemnych Tras Turystycznych. Wstep wolny. Zapraszam!

        21 października         sobota
        Cedynia         09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanie, rynek plus muzeum
        27 października         piątek
        Wałcz         17.00 - 22.00         Wobec własnego czasu, Wałeckie Centrum Kultury
        28 października         sobota
        Wałcz         10.00 - 20.00         Wobec własnego czasu, Wałeckie Centrum Kultury
        29 października         niedziela
        Wałcz         10.00 - 14.00         Wobec własnego czasu, Wałeckie Centrum Kultury
        04 listopada         sobota
        Reszel         09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanie,
        07 listopada         wtorek
        Kazimierza Wlk.         16.00 - 19.30         spotkanie autorskie, Biblioteka, ul. Kolejowa 17
        08 listopada         środa
        Trębaczew         17.00 - 20.30         spotkanie autorskie, Biblioteka, ul. Szkolna 4
        15 listopada         środa
        Sieradz         18.00 - 21.00         spotkanie autorskie, Biblioteka, ul. Żwirki i Wigury 4
        24 listopada         piątek
        Dziwnów         17.00 - 21.00         promocja Sekretów Pomorza Zachodniego
        25 listopada         sobota
        Gryfice         09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanie, lokalizacja w ustalaniuMoją ostatnia książka to "Szczecin, którego nie ma". W albumie 160 stron i 160 miejsc, które zniknęły z mapy Szczecina. I tych starych i tych całkiem nowych. Gontynka, Dana, Odra, Neptun, Arkona..., twarda lakierowana okładka, piękny papier, mogę być dumny i jestem. Miłośnikom dawnego Szczecina i Pomorza Zachodniego z przypominam też, że jest drugie, uzupełnione wydanie mojego albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX". Sporo wcześniej niepublikowanych, plany, mapy, tabele, zestawienia, ciekawostki. Dołączona płyta CD ze zremasterowanymi oryginalnymi nagraniami dawnych szczecińskich kompozytorów sprzed ponad stu lat. Wszystko tak jak to zarejestrowano w tamtym czasie. Książki do nabycia w dobrych księgarniach, internecie i przede wszystkim bezpośrednio u wydawcy na stronach Wydawnictwa Księży Młyn. Wystarczy kliknąć w ten link >>> Serdecznie polecam!


Kto szuka kompletu moich publikacji o Szczecinie nich odwiedzi "moje" miejsce w sklepie internetowym szczeciniarnia.pl >>>


Książki Romana Czejarka w wydawnictwie Księży Młyn. Szczecin, którego nie ma. Szczecin przełomu wieków XIX/XX. Sekrety Szczecina część 1 i część 2. Kolorowy Szczecin. Przewodnik po niezwykłych miejscach Polska według Czejarka. Polecamy!
I jeszcze to o co Państwo często pytacie. Gra "Kupiec Szczeciński" dostępna jest również na stronie szczeciniarnia.pl. "Szczecin, którego nie ma", drugie uzupełnione wydanie albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX" oraz inne moje szczecińskie książki na stronach dobrych księgarń w sieci oraz u wydawcy. Proszę śmiało kliknąć w: Księży Młyn Dom Wydawniczy. Zrobiony także kolejny dodruk "Sekretów Szczecina" część pierwsza i druga. Książki "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2 najtaniej w samym Szczecinie w sieci Media Markt (Atrium Molo, Mieszka I 73) oraz w księgarniach. Polecam Księgarnię Zamkową (Plac Hołdu Pruskiego 8) oraz Księgarnię Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka).
Książki Czejarka polecają się na prezent: "Kochane Lato z Radiem", "Sekrety Szczecina", "Sekrety Szczecina cz.2", "Polska według Czejarka", właśnie wznowiony "Szczecin przełomu wieków XIX/XX", "Kolorowy Szczecin" i inne po atrakcyjnych cenach np. w księgarni www.taniaksiazka.pl KLIKNIJ >>> by sprawdzić. To bardzo dobry pomysł. Opłaca się :)

Jeżeli chcecie bym i do Was przyjechał z moimi książkami napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. Im szybciej tym lepiej bo niektóre jesienne terminy już zajęte. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! A ja w miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www