Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


31/10/2017

Reszel, Sieradz, Kazimierza Wielka, Dziwnów, Gryfice, Szczecin, Trębaczew ;)

25-lecie Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska, fot. Krzysztof Mularczyk / happymoon / IGEiOS.

Dziękuję za zaproszenie na Turniej Recytatorski w Wałczu oraz na 25-lecie Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska. Najpierw znakomite artystyczne towarzystwo czyli m.in. Marian Dziędziel, Michał Bajor, Lesław Żurek i Katarzyna Maciąg. Później powrót do czasów studiów i branża, której prąd nie tyka. Teraz pracowity listopad i cała seria spotkań plus start promocji książki "Sekrety Pomorza Zachodniego" oraz gry "Spekulant Szczeciński". Już się cieszę bo widać, że będzie bajer. I to jaki! Polecam na świąteczny prezent! Plan w tabelce.

        04 listopada         sobota
        Reszel         09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanie, Biblioteka w Reszlu
        07 listopada         wtorek
        Kazimierza Wlk.         16.00 - 19.30         spotkanie autorskie, Biblioteka, ul. Kolejowa 17
        08 listopada         środa
        Trębaczew         17.00 - 20.30         spotkanie autorskie, Biblioteka, ul. Szkolna 4
        15 listopada         środa
        Sieradz         18.00 - 21.00         spotkanie autorskie, Biblioteka, ul. Żwirki i Wigury 4
        18 listopada         sobota
        Warszawa         10.00 - 21.00         obrady Jury konkursu Grand Press 2017
        19 listopada         niedziela
        Warszawa         10.00 - 16.00         obrady Jury konkursu Grand Press 2017
        24 listopada         piątek
        Dziwnów         17.00 - 21.00         promocja Sekretów Pomorza, Biblioteka
        25 listopada         sobota
        Gryfice         09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanie, Muzeum Kolejnictwa
        02 grudnia         sobota
        Szczecin         13.00 - 14.30         promocja Szczecińskiego Spekulanta, Kino Kosmos
        02 grudnia         sobota
        Szczecin         15.00 - 18.00         promocja Sekretów Pomorza, Stara Rzeźnia
        03 grudnia         niedziela
        Warszawa         12.00 - 14.00         Choinki Jedynki 2017, akcja charytatywna
        09 grudnia         sobota
        Srebrna Góra         09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanie, lokalizacja w ustalaniu
        23 grudnia         sobota
        Zator         09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanie, lokalizacja w ustalaniuMoją ostatnia książka to "Szczecin, którego nie ma". W albumie 160 stron i 160 miejsc, które zniknęły z mapy Szczecina. I tych starych i tych całkiem nowych. Gontynka, Dana, Odra, Neptun, Arkona..., twarda lakierowana okładka, piękny papier, mogę być dumny i jestem. Miłośnikom dawnego Szczecina i Pomorza Zachodniego z przypominam też, że jest drugie, uzupełnione wydanie mojego albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX". Sporo wcześniej niepublikowanych, plany, mapy, tabele, zestawienia, ciekawostki. Dołączona płyta CD ze zremasterowanymi oryginalnymi nagraniami dawnych szczecińskich kompozytorów sprzed ponad stu lat. Wszystko tak jak to zarejestrowano w tamtym czasie. Książki do nabycia w dobrych księgarniach, internecie i przede wszystkim bezpośrednio u wydawcy na stronach Wydawnictwa Księży Młyn. Wystarczy kliknąć w ten link >>> Serdecznie polecam!


Kto szuka kompletu moich publikacji o Szczecinie nich odwiedzi "moje" miejsce w sklepie internetowym szczeciniarnia.pl >>>


Książki Romana Czejarka w wydawnictwie Księży Młyn. Szczecin, którego nie ma. Szczecin przełomu wieków XIX/XX. Sekrety Szczecina część 1 i część 2. Kolorowy Szczecin. Przewodnik po niezwykłych miejscach Polska według Czejarka. Polecamy!
I jeszcze to o co Państwo często pytacie. Gra "Kupiec Szczeciński" dostępna jest również na stronie szczeciniarnia.pl. "Szczecin, którego nie ma", drugie uzupełnione wydanie albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX" oraz inne moje szczecińskie książki na stronach dobrych księgarń w sieci oraz u wydawcy. Proszę śmiało kliknąć w: Księży Młyn Dom Wydawniczy. Zrobiony także kolejny dodruk "Sekretów Szczecina" część pierwsza i druga. Książki "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2 najtaniej w samym Szczecinie w sieci Media Markt (Atrium Molo, Mieszka I 73) oraz w księgarniach. Polecam Księgarnię Zamkową (Plac Hołdu Pruskiego 8) oraz Księgarnię Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka).
Książki Czejarka polecają się na prezent: "Kochane Lato z Radiem", "Sekrety Szczecina", "Sekrety Szczecina cz.2", "Polska według Czejarka", właśnie wznowiony "Szczecin przełomu wieków XIX/XX", "Kolorowy Szczecin" i inne po atrakcyjnych cenach np. w księgarni www.taniaksiazka.pl KLIKNIJ >>> by sprawdzić. To bardzo dobry pomysł. Opłaca się :)

Jeżeli chcecie bym i do Was przyjechał z moimi książkami napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. Im szybciej tym lepiej bo niektóre jesienne terminy już zajęte. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! A ja w miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www