Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


21/11/2017

Książka Sekrety Pomorza Zachodniego i gra Szczeciński Spekulant gotowe!

Spekulant Szczeciński. Gra, która przeniesie Was w czasy PRL-u. Mewki, bony, Baltona, Pewex, Neptun, Arkonka, Bajka, Pogoń, Turzyn, wodoloty, paszteciki, saturatory, Smyk...

Dziękuję za rewelacyjne spotkania w Sieradzu, Kazimierzy Wielkiej, Reszlu i Trębaczewie. Ale to już historia. Teraz coś co się do tej pory nie zdarzyło czyli równoczesna akcja promocyjna i książki i gry. Książka do kolejna publikacja w bestsellerowej serii "Sekrety...". Tym razem są to "Sekrety Pomorza Zachodniego". Startujemy przedpremierowo w Bibliotece w Dziwnowie, w piątek 24 listopada o 17.00. Wstęp wolny, serdecznie zapraszam. Oficjalna premiera książki w sobotę 2 grudnia o 15.00 w Starej Rzeźni. Gra startuje tego samego dnia ale wcześniej bo o 12.50 w Kinie Kosmos. Będą paszteciki, MO, kartki i bony oraz gruźliczanka z saturatora. Po prostu "Szczeciński Spekulant". Już się cieszę bo widać, że będzie bajer. I to jaki! Polecam na świąteczny prezent! Plany spotkań do końca roku w tabelce.

Moje najnowsze książki o Szczecinie. Na dole po prawej premierowe Sekrety Pomorza Zachodniego i juz zapowiadane Sekrety PRL-u. Polecam!

        24 listopada         piątek
        Dziwnów         17.00 - 21.00         promocja Sekretów Pomorza, Biblioteka
        25 listopada         sobota
        Gryfice         09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanie, Muzeum Kolejnictwa
        01 grudnia         piątek
        Szczecin         18.00 - 20.00         promocja Sekretów Pomorza, Księgarnia Sedina
        02 grudnia         sobota
        Szczecin         12.50 - 14.30         promocja Szczecińskiego Spekulanta, Kino Kosmos
        02 grudnia         sobota
        Szczecin         15.00 - 18.00         promocja Sekretów Pomorza, Stara Rzeźnia
        03 grudnia         niedziela
        Warszawa         11.00 - 13.00         Choinki Jedynki 2017, akcja charytatywna
        09 grudnia         sobota
        Srebrna Góra         09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanie, lokalizacja w ustalaniu
        12 grudnia         wtorek
        Warszawa         19.30 - 22.00         finał konkursu Grand Press 2017, Muzeum Polin
        16 grudnia         sobota
        Szczecin         15.00 - 20.00         kiermasz świąteczny: Spekulant i Sekrety razem!
        23 grudnia         sobota
        Zator         09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanie, lokalizacja w ustalaniuKto szuka kompletu moich publikacji o Szczecinie nich odwiedzi "moje" miejsce w sklepie internetowym szczeciniarnia.pl >>>I jeszcze to o co Państwo często pytacie. Gra "Kupiec Szczeciński" dostępna jest również na stronie szczeciniarnia.pl. "Szczecin, którego nie ma", drugie uzupełnione wydanie albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX" oraz inne moje szczecińskie książki na stronach dobrych księgarń w sieci oraz u wydawcy. Proszę śmiało kliknąć w: Księży Młyn Dom Wydawniczy. Zrobiony także kolejny dodruk "Sekretów Szczecina" część pierwsza i druga. Książki "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2 najtaniej w samym Szczecinie w sieci Media Markt (Atrium Molo, Mieszka I 73) oraz w księgarniach. Polecam Księgarnię Zamkową (Plac Hołdu Pruskiego 8) oraz Księgarnię Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka).Jeżeli chcecie bym i do Was przyjechał z moimi książkami napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. Im szybciej tym lepiej bo niektóre jesienne terminy już zajęte. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! A ja w miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www