Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


04/12/2017

Książka Sekrety Pomorza Zachodniego i gra Szczeciński Spekulant na prezent!

Spekulant Szczeciński. Gra, która przeniesie Was w czasy PRL-u. Mewki, bony, Baltona, Pewex, Neptun, Arkonka, Bajka, Pogoń, Turzyn, wodoloty, paszteciki, saturatory, Smyk...

Dziękuję za rewelacyjny start mojej najnowszej książki "Sekrety Pomorza Zachodniego" oraz gry "Szczeciński Spekulant". Takiej podwójnej akcji promocyjnej jeszcze nigdy nie miałem. Były paszteciki, paprykarz, MO, ZOMO, kartki i bony, oranżada oraz gruźliczanka z saturatora. Jest bajer i to jaki! Polecam gorąco na świąteczny prezent! Plany spotkań do końca roku w tabelce.

Moje najnowsze książki o Szczecinie. Na dole po prawej premierowe Sekrety Pomorza Zachodniego i juz zapowiadane Sekrety PRL-u. Polecam!

        09 grudnia         sobota
        Srebrna Góra         09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanie, Twierdza na górze
        12 grudnia         wtorek
        Warszawa         19.30 - 22.00         finał konkursu Grand Press 2017, Muzeum Polin
        16 grudnia         sobota
        Szczecin         15.00 - 20.00         kiermasz świąteczny: Spekulant i Sekrety razem!
        23 grudnia         sobota
        Zator         09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanie, lokalizacja w ustalaniuKto szuka kompletu moich publikacji o Szczecinie nich odwiedzi "moje" miejsce w sklepie internetowym szczeciniarnia.pl >>>I jeszcze to o co Państwo często pytacie. Gry "Szczeciński Spekulant" oraz "Kupiec Szczeciński" również są na stronie szczeciniarnia.pl. "Sekrety Pomorza Zachodniego" i "Szczecin, którego nie ma" plus drugie uzupełnione wydanie albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX" oraz inne moje publikacje na stronach dobrych księgarń w sieci i u wydawcy. Proszę śmiało kliknąć w: Księży Młyn Dom Wydawniczy. Zrobiony także kolejny dodruk "Sekretów Szczecina" część pierwsza i druga. Książki "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2 najtaniej w samym Szczecinie w sieci Media Markt (Atrium Molo, Mieszka I 73) oraz w księgarniach: Zamkowa (Plac Hołdu Pruskiego 8) oraz Księgarni Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka).Jeżeli chcecie bym i do Was przyjechał z moimi książkami napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. Im szybciej tym lepiej bo niektóre jesienne terminy już zajęte. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! A ja w miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www