Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


23/01/2018

Piątek 2 lutego Szczecin, Dom Kultury 13 Muz. Niedziela koncert w Gdańsku

Piątek 19 stycznia 2018 i spotkanie z czytelnikami w Klubie Pro Media w Szczecinie. Sekrety Pomorza Zachodniego i gra Szczeciński Spekulant. Roman Czejarek.

Szykuje się pracowity przełom stycznia i lutego. Dziękuję za Strzelce Krajeńskie oraz Szczecin i spotkanie w klubie Pro Media. Było super zwłaszcza, że przyszło wiele znajomych osób. Plan kolejnych spotkań na najbliższe miesiące powoli się ustala, chętnych proszę o kontakt, najlepiej na adres: kontakt@czejarek.pl. Im szybciej tym lepiej i tym większa szansa na spotkanie. W kolejce m.in. ponownie Szczecin, Kwidzyn, Warszawa, Wawer, Mielno, Rybnik (Festiwal OFPA) i Gdańsk. Tu koncert charytatywny Przemek Dzieciom, razem z Zygmuntem Chajzerem. Dalej Czachów, Banie, Kazimierza Wielka, Przemyśl, Duszniki Zdrój, Inowłódz (obiecałem, że wrócę) oraz Darłowo i małe Bulkowo koło Płocka. Plany potwierdzonych spotkań, (uwaga, niektórych jeszcze brakuje), w tabelce niżej. Będą uzupełnienia.

Moje najnowsze książki o Szczecinie. Na dole po prawej premierowe Sekrety Pomorza Zachodniego i juz zapowiadane Sekrety PRL-u. Polecam!

        27 stycznia         sobota
        Mielno         09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanie, Kawiarnia Meduza
        02 lutego         piątek
        Szczecin         18.00 - 21.00         Sekrety Szczecina i Pomorza Zachodniego, 13 Muz
        04 lutego         niedziela
        Gdańsk         18.00 - 21.00         NOT Gdańsk, Oddział Zamknięty, Frąckowiak, Jamróz
        10 lutego         sobota
        Łowicz
        09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanie, lokalizacja w ustalaniu
        17 lutego         sobota
        Rybnik         17.00 - 22.00         OFPA 2018, Fundacja PGE, finał Konkursu Krajowego
        18 lutego         niedziela
        Rybnik         17.00 - 22.00         OFPA 2018, Teatr Ziemi Rybnickiej, Koncert Galowy
        22 lutego         czwartek
        Wawer         18.00 - 21.00         Festiwal Podróżników, Polacy i Kanion Colca w Peru
        24 lutego         sobota
        Duszniki-Zdrój         09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanie, lokalizacja w ustalaniuKto szuka najważniejszych moich publikacji o Szczecinie nich odwiedzi "moje" miejsce w sklepie internetowym szczeciniarnia.pl >>>I jeszcze to o co Państwo często pytacie. Gry "Szczeciński Spekulant" (to ta najnowsza) oraz "Kupiec Szczeciński" również są na stronie szczeciniarnia.pl. Obok najnowsze "Sekrety Pomorza Zachodniego", album "Szczecin, którego nie ma", drugie uzupełnione wydanie albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX", a nawet "Szczecińskie czterofajkowce".Proszę też śmiało klikać w: Księży Młyn Dom Wydawniczy. Zrobiony kolejny dodruk "Sekretów Szczecina" część pierwsza i druga. Książki "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2 najtaniej w samym Szczecinie w sieci Media Markt (Atrium Molo, Mieszka I 73) oraz w księgarniach. Polecam Księgarnię Zamkową (Plac Hołdu Pruskiego 8) oraz Księgarnię Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka).Przypominam, że jeżeli chcecie bym i do Was przyjechał z moimi książkami napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. Im szybciej tym lepiej bo niektóre już zajęte. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! A ja w miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www