Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


27/03/2018

Wesołych Świąt!!

Roman Czejarek. Spotkanie autorskie. Czwartek 5 kwietnia 2018 Biblioteka w Przechlewie i Kanion Colca w Peru. Godzina 17.00. Następnego dnia spotkanie w Człuchowie.

Dziękuję za Moryń, Czachów i Banie. Jak w domu! Specjalne ukłony dla Pensjonatu "Pod lipami". Było super! Teraz czas na święta, a później ciąg dalszy spotkań. Trasa: m.in. Człuchów, Przechlewo, Darłowo, Warszawa, Kazimierza Wielka, Toruń, Inowłódz (obiecałem, że wrócę) oraz Kwidzyn, Tomaszów Lubelski i ponownie Duszniki-Zdrój. Plany najbliższych potwierdzonych spotkań, (uwaga, niektórych jeszcze brakuje), tradycyjnie w tabelce niżej. Będą uzupełnienia.

        05 kwietnia         czwartek
        Przechlewo         17.00 - 20.00         spotkanie autorskie, Gminna Biblioteka Publiczna w Przechlewie
        06 kwietnia         piątek
        Człuchów         17.00 - 20.00         spotkanie autorskie, Miejska Biblioteka Publiczna w Człuchowie
        07 kwietnia         sobota
        Człuchów         09.00 - 12.00         audycja radiowa, Miejska Biblioteka Publiczna w Człuchowie
        07 kwietnia         sobota
        Człuchów         12.00 - 13.00         jak działa radio?, Miejska Biblioteka Publiczna w Człuchowie
        09 kwietnia         poniedziałek
        Warszawa         19.00 - 22.00         Gala 100-lecia PZH, Filharmonia Narodowa w Warszawie
        21 kwietnia         sobota
        Książ         09.00 - 12.00         audycja radiowa, dziedziniec zamku Książ
        24 kwietnia         wtorek
        Sanniki         17.00 - 20.00         spotkanie autorskie, Gminna Biblioteka Publiczna w SannikachKto szuka najważniejszych moich publikacji o Szczecinie nich odwiedzi "moje" miejsce w sklepie internetowym szczeciniarnia.pl >>>I jeszcze to o co Państwo często pytacie. Gry "Szczeciński Spekulant" (to ta najnowsza) oraz "Kupiec Szczeciński" również są na stronie szczeciniarnia.pl. Obok najnowsze "Sekrety Pomorza Zachodniego", album "Szczecin, którego nie ma", drugie uzupełnione wydanie albumu "Szczecin przełomu wieków XIX/XX", a nawet "Szczecińskie czterofajkowce".Proszę też śmiało klikać w: Księży Młyn Dom Wydawniczy. Zrobiony kolejny dodruk "Sekretów Szczecina" część pierwsza i druga. Książki "Sekrety Szczecina" cz.1 i cz.2 najtaniej w samym Szczecinie w sieci Media Markt (Atrium Molo, Mieszka I 73) oraz w księgarniach. Polecam Księgarnię Zamkową (Plac Hołdu Pruskiego 8) oraz Księgarnię Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka).Przypominam, że jeżeli chcecie bym i do Was przyjechał z moimi książkami napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. Im szybciej tym lepiej bo niektóre już zajęte. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! A ja w miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www