Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


01/01/2019

Dla was wszystkich szczęśliwego 2019! Zapraszam na spotkania :)

Sekrety Szczecina cz. 3 PRL. Książka, która przeniesie Was w czasy PRL-u. Mewki, bony, Baltona, Pewex, Neptun, Arkonka, Bajka, Pogoń, Turzyn, wodoloty, paszteciki, saturatory, Smyk...Zanim o planowanych pierwszych w tym roku spotkaniach, wcześniej o książce. Bo jest jeszcze lepiej niż się spodziewałem a to autora zawsze bardzo cieszy. Dziękuję za rewelacyjny start "Sekretów Szczecina cz.3 PRL". W środku słynny paprykarz, Kerger i kargerówka, Junak, Zryw, hydrobusy, świecące pociągi, Kup Pan Czaszkę, sekret Gaudeamusa, rajd Monte Carlo i wiele, wiele innych historii pokazanych od kulis. Niepublikowane do tej pory ilustracje. Relacje świadków wydarzeń i sekrety archiwów. Jest bajer i to jaki!Sekrety Szczecina cz. 3 PRL. Dziękuję za wszystkie miłe komentarze, wpisy, zdjęcia, opinie. Ta fotka pochodzi ze Szczecińskiej Manufaktury. Miło mi, że i do Was trafiłem!W Szczecinie książkę najłatwiej kupić w Księgarni Sedina (Aleja Wyzwolenia 97, obok Felczaka) lub Księgarni Zamkowej (Plac Hołdu Pruskiego 8). Najtaniej wszystkie moje szczecińskie publikacje w salonach Media Markt na Mieszka I 73 (Atrium Molo) albo na Struga. W sieci polecam stronę wydawcy czyli Księży Młyn Dom Wydawniczy (link niżej). A terminy pierwszych spotkań w tym roku w tabelce na dole strony.

Sekrety Szczecina cz.3 PRL 1945-1989, autor Roman Czejarek, Księży Młyn Dom Wydawniczy z Łodzi, idealne na prezent, więcej na www.czejarek.plSekrety Szczecina cz.3 PRL 1945-1989, autor Roman Czejarek, Księży Młyn Dom Wydawniczy z Łodzi, idealne na prezent, więcej na www.czejarek.plSekrety Szczecina cz.3 PRL 1945-1989, autor Roman Czejarek, Księży Młyn Dom Wydawniczy z Łodzi, idealne na prezent, więcej na www.czejarek.pl

        05 stycznia         sobota
        Jaworzyna Śl.         09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanie, Muzeum Kolejnictwa
        18 stycznia         piątek
        Goleniów         17.00 - 20.00         spotkanie autorskie, Sekrety Pomorza, Biblioteka
        19 stycznia         sobota
        Wolin         09.00 - 12.00         audycja radiowa i spotkanie, lokalizacja w ustalaniu
        31 stycznia         czwartek
        Łódź         17.00 - 20.00         otwarta publiczna debata medyczna na temat szczepień
        02 lutego         sobota
        Gdańsk         18.00 - 22.30         Czerwone Gitary, Cierniewski, Pakosińska, koncert NOT
        23 lutego         sobota
        Rybnik         18.00 - 23.00         OFPA 2019, Koncert Laureatów, Fundacja PGE
        24 lutego         niedziela
        Rybnik         18.00 - 22.00         OFPA 2019, Koncert Galowy, Teatr Ziemi Rybnickiej
        27 lutego         środa
        Warszawa         12.00 - 15.00         Gala Złotego Inżyniera, Pałac Prezydencki w WarszawieKto szuka kompletu moich publikacji o Szczecinie polecam stronę wydawnictwa Księży Młyn w Łodzi, wystarczy kliknąć >>>Jeżeli chcecie abym i do Was przyjechał z moimi książkami w nowym roku napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. Im szybciej tym lepiej bo niektóre jesienne terminy już zajęte. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! A ja w miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www