Na mojej stronie...


AKTUALNOŚCI


02/03/2020

Dziękuję za Rybnik! OFPA 2020 rewelacja! Teraz wyjazdów ciąg dalszy.

24. OFPA 2020, Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej w Rybniku. Eliminacje i przesłuchania przed koncertem finałowym. Fot. Jarek Lasota.24. OFPA 2020, Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej w Rybniku. Paulina Lenda Kozub i Piotr Kozub. Oni wygrali! Fot. Jarek Lasota.24. OFPA 2020, Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej w Rybniku. Finaliści. Fot. Jarek Lasota.
OFPA 2020 jak zawsze rewelacyjna! Bardzo dziękuję za to, że mogłem być z Wami. To jedyny taki Festiwal w Polsce, zdolni młodzi ludzie, świetna atmosfera oraz piosenki z treścią. Teraz czas na finał korekty drugiego wydania "Sekretów Pomorza Zachodniego", szykuje się sporo zmian. Plus tradycyjnie wyjazdy w Polskę, powoli zamykam wiosenny kalendarz. W planach m.in. Horyniec Zdrój, Skierniewice, Kowary, Sulejówek, Pleszew, Ostróda i Warszawa. Przypominam też o mojej najnowszej książce, w planach kolejne spotkania. "Sekrety polskich kolei" (Księży Młyn Dom Wydawniczy z Łodzi). W środku Piękna Helena, SUW-2000, LHS, CMK, Luxtorpeda, tunele, mosty, lokomotywy, wagony, stacje oraz ich sekrety czyli to czego zwykle kolejarze Wam nie mówią. I słyszymy się w Radiowej Jedynce. Tradycyjnie od 9.00 rano w wybrane dni tygodnia.
Sekrety polskich kolei. Roman Czejarek. Łódź, Księży Młyn Dom Wydawniczy, grudzień 2019.
Jak kupić w sieci moją nową książkę? "Sekrety polskich kolei" i linki do najkorzystniejszych ofert, polecam:

"Sekrety polskich kolei" na stronach księgarni internetowej Świat Książki swiatksiazki.pl >>>
"Sekrety polskich kolei" na stronach wydawcy Księży Młyn Dom Wydawniczy km.com.pl >>>
"Sekrety polskich kolei" na stronach księgarni internetowej PWN pwn.pl >>>
"Sekrety polskich kolei" na stronach księgarni internetowej lideria.pl >>>


Kto szuka kompletu moich publikacji o Szczecinie polecam stronę wydawnictwa Księży Młyn w Łodzi, wystarczy kliknąć >>>


Jeżeli chcecie abym i do Was przyjechał z moimi książkami w nowym roku napiszcie do mnie: kontakt@czejarek.pl Zrobię to z wielką przyjemnością tylko musimy razem znaleźć wolny termin w moim kalendarzu. Podajcie jaki termin jest dla Was najlepszy i o której godzinie chcecie się spotkać. Im szybciej tym lepiej bo niektóre jesienne terminy już zajęte. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! A ja w miarę możliwości postaram się dopasować.

Terminy i miejsca kolejnych spotkań oraz inne aktualne informacje zawsze na www.facebook.com/rczejarek

wróć do listy aktualności
  • Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  •  
  • Roman Czejarek  |  
  • kontakt@czejarek.pl  |  
  • +48 600 326 065  |  
Design Park - tworzenie stron www